I'm trying to develop a flash websites for private and commercial use.

Jazyková agentura Atlantis pořádá již řadu let firemní kurzy německého jazyka. Výuku organizujeme dle Vašich požadavků. Respektujeme Vámi zvolený časový i obsahový rámec výuky. Lektoři naší jazykové agentury jsou mezinárodně certifikovaní až do výše úrovně C1 (SERRJ).

main_employee_development_training2.jpg, 26kB

Díky mnohaletým zkušenostem s firemní výukou německého jazyka můžeme kurz flexibilně přizpůsobit Vašim požadavkům.
Zaměřujeme se především na oblasti:
  • logistiky
  • obchodu
  • marketingu
  • bankovnictví
  • strojírenské výroby

Zaručujeme maximální časovou flexibilitu našich lektorů, takže výuka může probíhat přímo u Vás ve firmě ve Vámi zvolený den i hodinu. Více informací o firemních kurzech získáte mailem na info@atlantis.czweb.org nebo na tel. 739 023 902 nebo 605 335 273.

Cena výuky od 300 Kč / 60 min.

Koncepce výuky

V rámci naší výuky se snažíme o maximální možný rozvoj komunikativních dovedností našich studentů. Nejde jen o to znát jazyk pasivně, ale též umět své znalosti aktivně převést do praxe v komunikaci. Dáváme tedy přednost mluvenému a písemnému projevu studenta před pouhým "doplňováním cvičení z učebnice". Do výuky je zapojena též audiovizuální technika, která umožňuje studentům poznat úskalí spisovného i hovorového jazyka v rámci práce s nahrávkami rodilých mluvčí. Naši studenti jsou díky našim kurzům připraveni pro běžnou i odbornou komunikaci v cizím jazyce.