I'm trying to develop a flash websites for private and commercial use.

Často kladené otázky:

Jak se přihlásit?
Máte-li zájem o studium u naší agentury nebo chcete-li objednat některou z dalších poskytovaných služeb, kontaktujte nás, prosím, e-mailem (viz adresy v jednotlivých rubrikách, pomocí zápisových formulářů (oranžové formuláře pro rychlou zprávu u jazykových kurzů) nebo telefonicky.


Jak zvolit vhodný kurz?
Pokud si nejste jisti, který jazykový kurz by nejlépe odpovídal Vašim požadavkům, rádi Vám při výběru poradíme. Pro otestování vlastních znalostí můžete využít následující bezplatný online test SPUSTIT TEST (odkaz na jiný server)


Mohu si kurz vyzkoušet?
U všech jazykových kurzů, včetně firemních, nabízíme první zkušební hodinu zdarma.


Kudy k nám?
Jazyková agentura Atlantis má své sídlo v Polské ulici v Kladně, ale tam je pouze naše doručovací adresa. Veškerá výuka probíhá v pronajatých prostorách na ZŠ Zd. Petříka v Kladně. Škola se nachází pět minut chůze od zastávky MHD, před školou je možnost bezplatného parkování. Mapa


Vyučuje agentura i jiné jazyky než německý?
Bohužel ne. Jazyková agentura Atlantis se zaměřuje výhradně na výuku německého jazyka. Díky úzké specializaci se nám daří udržet trvale vysoký standard kvality výuky. Jsme jedinou specializovanou agenturou na německý jazyk na Kladensku.


Kolik studentů bývá v jedné skupině?
Dlouhodobě se snažíme o vedení výuky v malých skupinách. U jazykových kurzů pro veřejnost je max. počet 6 studentů ve skupině, u přípravných kurzů 6-8 studentů ve skupině. Počet studentů ve skupině u firemních kurzů si určuje objednavatel dle vlastního uvážení.